Na auto-putu Subotica-Novi Sad jutros se prevrnuo šleper. Celom dužinom je preprečio sve tri trake, pa je saobraćaj u smeru prema Novom Sadu kod petlje Vrbas blokiran. Zbog probijanja zaštitne ograde između dva smera, zatvorena je i preticajna traka u smeru prema Subotici.