Рукометаши Радничког савладали екипу Кикинде Гриндекс

Рукометаши Радничког савладали су на гостовању у Кикинди домаћина, екипу Кикинде Гриндекс, резултатом 31:28 (19:13) у утакмици 25. кола, трећег плеј-аута Аркус лиге и тако обезбедили опстанак у елитном рангу српског рукомета. Крагујевчани су сезону завршили на деветом месту, чиме је и званично спуштена завеса на овогодишње такмичење у Аркус лиги.

Чланак Рукометаши Радничког савладали екипу Кикинде Гриндекс се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...