Šok: Vozač NE MORA da stane na pešačkom! Sudija Prekršajnog suda u Beogradu objasnio: Samo ovo je obavezno
Telegraf - Najnovije vesti
Jedna od najčešćih dilema među vozačima u Srbiji jeste šta zapravo znači „propustiti pešaka” na obeleženom pešačkom prelazu, na kojem nema ni semafora ni.
.. nastavite čitanje ...