"To je đavolja rabota! Ispod časti mi je da idem tamo" Desingerica brutalno o Evroviziji: "Dosta je namešteno"
Telegraf - Najnovije vesti
Reper Dragomir Despić Desingerica prokomentarisao je ovogodišnju Pesmu Evrovizije, navodeći da je, po njegovom mišljenju, takmičenje namešteno.
.. nastavite čitanje ...