Objavljeno: Četvrtak, 21. maj 2026. 11:21:47
Agencija za bezbednost saobraćaja danas je, u saradnji sa Gradom Novim Sadom, na Trgu slobode u centru grada počela kampanju "Da li me vidiš? - Bezbedno na dva točka", posvećenu unapređenju bezbednosti biciklista i razvijanju bezbednih navika kod dece i mladih u saobraćaju.