Agencija za bezbednost saobraćaja kampanju "Bezbedno na dva točka" počela iz Novog Sada
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Agencija za bezbednost saobraćaja danas je, u saradnji sa Gradom Novim Sadom, na Trgu slobode u centru grada počela kampanju "Da li me vidiš? - Bezbedno na dva točka", posvećenu unapređenju bezbednosti biciklista i razvijanju bezbednih navika kod dece i mladih u saobraćaju.
.. nastavite čitanje ...