Objavljeno: Četvrtak, 21. maj 2026. 17:32:20
Човек је тај који природу загађује отпадом. Окружују нас депоније смећа које често горе, ослобађајући штетне гасове и честице које загађују животну средину. Није сваки отпад смеће, а треба га збринути тако да не загађујемо природу, тим пре што је реч о богатству којим треба паметно газдовати и на најбољи начин искористити.