Nakon teksta na našem portalu o dešavanjima u Osnovnoj školi "Dositej Obradović" u Novom Sadu gde su roditelji jednog odeljenja trećih razreda povukli decu sa nastave već osam dana, zbog kako kažu problema sa jednim učenikom, redakciji Danasa obratio se roditelj ovog deteta. Njegov demati prenosimo u celosti.