Objavljeno: Četvrtak, 21. maj 2026. 14:56:28
Припадници Министарства унутрашњих послова, ПС Нови Београд, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су три особе због сумње да су се бавиле неовлашћеном производњом и прометом опојних дрога.