Objavljeno: Četvrtak, 21. maj 2026. 19:54:15
Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Dragan Glamočić obratio se na svečanosti Veče šampiona na zatvaranju Poljoprivrednog sajma u Novom Sadu i tom prilikom rekao da je to manifestacija koja je pokazala da se u Novom Sadu susreću tradicija, tehnologija i ljudi koji žive od poljoprivrede.