Mićin: Grad Novi Sad kontinuirano ulaže u poboljšanje položaja penzionera
Telegraf - Najnovije vesti
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin izjavio je danas da grad kontinuirano ulaže u poboljšanje položaja starijih sugrađana i istakao da je od 2012.
.. nastavite čitanje ...