Objavljeno: Četvrtak, 21. maj 2026. 17:58:43
Не постоји суд који опозицију и студенте може подучити елементарном разумевању права и политике. А још мање етике. Да имају и минимум политичког знања знали би да је Устав највиши правни акт у Србији, и да су сви дужни да га се придржавају, наводи се у саопштењу ГО СНС Нови Сад.