Пола века постојања и успешног рада Универзитета у Крагујевцу

Свечаном академијом у Књажевско-српском театру обележено је 50 година од оснивања Универзитета у Крагујевцу. Свечаности су присуствовали представници Министарства просвете, Министарства науке, технолошког развоја и иновација, Српске академије наука и уметности и академици. Значајан јубилеј, пола века постојања и успешног рада Универзитета у Крагујевцу, прослављен је свечаном академијом у Књажевско-српском театру. Универзитет у Крагујевцу је […]

Чланак Пола века постојања и успешног рада Универзитета у Крагујевцу се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...