Prijava vršnjačkog nasilja u Novom Sadu: Roditelji danima ne šalju decu u školu
Najnovije
Roditelji učenika jednog odeljenja nižih razreda u Osnovnoj školi Osnovna škola "Dositej Obradović" već nekoliko dana ne šalju decu na nastavu zbog, kako tvrde, nerešenog problema vršnjačkog nasilja u odeljenju.
.. nastavite čitanje ...