Сјајне вести за новосадске пензионере! ПОТПУНО БЕСПЛАТАН ОДМОР И РЕХАБИЛИТАЦИЈА У ОВИХ 5 БАЊА! Фонд ПИО објавио услове за одлазак о ТРОШКУ ГРАДА
Dnevnik
Град Нови Сад наставља са традиционалном подршком својим најстаријим становницима, омогућавајући бесплатну рехабилитацију у бањским лечилиштима Србије за око 300 корисника пензија.
.. nastavite čitanje ...