[VIDEO] Dva štanda, dve poruke. Skup borskih studenata protekao mirno uprkos prisustvu SNS-a
Ist Media
Neformalna grupa studenata „Bor” organizovala je danas najavljeni skup sa građanima pod sloganom „Studenti pobeđuju”. Tokom susreta sa Boranima, studenti su delili propagandni materijal, bedževe i nalepnice, ali su okupljenim građanima obezbedili i štampu na majicama, cegerima i drugim odevnim predmetima. Tik do studenata i aktivista, u Ulici kralja Petra,...
.. nastavite čitanje ...