Objavljeno: Četvrtak, 21. maj 2026. 12:50:10
Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин предложио је, пред последњу седницу Градске скупштине, две мере које би требало да стану на пут ноћном вандализму: увођење видео надзора на дечјим игралиштима и ограђивање паркова са закључавањем после 22 часа.