Ameri prešli crvenu liniju, na hiljade Kubanaca izašlo na ulicu! Centar protesta ispred ambasade SAD-a, okupljeni skandiraju: "Domovina ili smrt" (VIDEO)
Srbija Danas
Učesnici provladinog protesta mahali su zastavama tokom skoro sat vremena dugog mitinga, skandirajući "živeo Raul" i "domovina ili smrt".
.. nastavite čitanje ...