Београду после Експа остају железница, сајам у Сурчину, електрана и сто електричних аутобуса
ПОЛИТИКА Онлајн
Сви који долазе на аеродром, прате некога или одлазе с аеродрома, моћи ће да користе воз до центра града и Обреновца
.. nastavite čitanje ...