„ДОШЛИ СМО КАО ГОСТИ, ОТИШЛИ КАО ПРИЈАТЕЉИ” Севиљски професори импресионирани школом 21. века, а уз осмех признају да су сви највише причали о ћевапима
Dnevnik
Током ове недеље, од 18. до 22. маја, Нови Сад је био дом за шесторо професора из Севиље који су у Србију дошли у оквиру програма стручног усавршавања и размене искустава у образовању.
.. nastavite čitanje ...