Objavljeno: Petak, 22. maj 2026. 20:27:16

Dubravka Đedović Handanović bányászati és energetikai miniszter ma bejelentette, hogy Szerbiát most értesítették, hogy a magyar Mol olajtársaság további két hetet kapott arra, hogy lezárja a tárgyalásokat az orosz Gazprom Nyeft vállalattal a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) orosz tulajdonrészének megvásárlásáról.
Szerző: Magyar Szó online