Đedović Handanović: A MOL újabb két hetet kapott a NIS-ről szóló tárgyalások lezárására
Magyar Szó
Dubravka Đedović Handanović bányászati és energetikai miniszter ma bejelentette, hogy Szerbiát most értesítették, hogy a magyar Mol olajtársaság további két hetet kapott arra, hogy lezárja a tárgyalásokat az orosz Gazprom Nyeft vállalattal a Szerbiai Kőolajipari Vállalat (NIS) orosz tulajdonrészének megvásárlásáról. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...