Objavljeno: Petak, 22. maj 2026. 08:08:11
Još dvanaest medicinskih radnika iz zemalja Zapadne Evrope posredstvom Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja vraća se u zdravstvene ustanove širom Srbije, čime se nastavlja trend povratka naših medicinara iz inostranstva.