(FOTO) NASTAVLJA SE POVRATAK MEDICINARA! Više od 300 lekara i medicinskih radnika iz inostranstva se vratilo da radi u srpske bolnice
Blic.rs - Današnje vesti
Još dvanaest medicinskih radnika iz zemalja Zapadne Evrope posredstvom Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja vraća se u zdravstvene ustanove širom Srbije, čime se nastavlja trend povratka naših medicinara iz inostranstva.
.. nastavite čitanje ...