Portparol iranskog Ministarstva spoljnih poslova Esmail Bagaei ponovio je da Iran ne traži "nikakve ustupke" od Sjedinjenih Američkih Država (SAD), već samo "vraćanje svojih prava", uključujući i ukidanje američkih sankcija, javila je iranska agencija Tasnim.