Još dvanaest medicinskih radnika nam se vraća iz inostranstva
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Još dvanaest medicinskih radnika iz zemalja Zapadne Evrope posredstvom Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja vraća se u zdravstvene ustanove širom Srbije, čime se nastavlja trend povratka naših medicinara iz inostranstva.
.. nastavite čitanje ...