Konferencia a digitális tér veszélyeiről
Magyar Szó
Pöltl Ákos családbiztonsági szakértő, Uzsalyné dr. Pécsi Rita neveléskutató, Hal Melinda klinikai szakpszichológus, dr. Puskás Balázs, a Szent Mihály Intézményfenntartó főigazgatója, valamint Horváth Szilárd, a gödi Búzaszem Iskola igazgatója tartott egy-egy ismeretterjesztő szakmai előadást a Mathias Corvinus Collegium Vajdaság és a zentai önkormányzat szervezésében pénteken. A Kapcsolj ki! címmel megrendezett konferencián az előadók olyan témákat jártak körbe, mint a digitális eszközhasználat Szerző: Gruik Zsuzsa
.. nastavite čitanje ...