Mićin: Az év végéig megnyílhat az újvidéki vasútállomás D szárnya
Magyar Szó
Žarko Mićin újvidéki polgármester szerint az újvidéki vasútállomás D szárnya az év végéig ismét működőképessé válhat. Az épületrészt több mint másfél éve nem használják a pályaudvar előtetőjének leomlása óta. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...