Objavljeno: Petak, 22. maj 2026. 15:49:25

Žarko Mićin újvidéki polgármester szerint az újvidéki vasútállomás D szárnya az év végéig ismét működőképessé válhat. Az épületrészt több mint másfél éve nem használják a pályaudvar előtetőjének leomlása óta.
Szerző: Magyar Szó online