Objavljeno: Petak, 22. maj 2026. 10:38:00

JOŠ dvanaest medicinskih radnika iz zemalja Zapadne Evrope posredstvom Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja vraća se u zdravstvene ustanove širom Srbije, čime se nastavlja trend povratka naših medicinara iz inostranstva.