Nastavlja se povratak zdravstvenih radnika iz inostranstva u srpsko zdravstvo
Telegraf - Najnovije vesti
Još dvanaest medicinskih radnika iz zemalja Zapadne Evrope posredstvom Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja vraća se u zdravstvene.
.. nastavite čitanje ...