Ни 34 године касније бол не јењава: Бања Лука се сећа 12 беба које су умрле због забране довоза кисеоника
Dnevnik
Бања Лука данас обележава 34. годишњицу од смрти 12 беба у тадашњем Клиничком центру. На споменику 12 беба на банjalučком Новом гробљу биће служен парастос, а на спомен-обележје „Живот" положиће се венци и цвеће.
.. nastavite čitanje ...