Nikezić (SSP): Državni nameti jedini razlog za visoke cene goriva, akcizu treba prepoloviti
Dnevni list Danas
DUSAN NIKEZIĆPotpredsednik i narodni poslanik Stranke slobode i pravde (SSP) Dušan Nikezić ocenio je danas da su državni nameti jedini razlog zbog kog građani Srbije godinama plaćaju najskuplje gorivo u regionu, a da njihovo učešće od preko 50 odsto u maloprodajnoj ceni dizela i benzina predstavlja "pljačku građane Srbije".
.. nastavite čitanje ...