Objavljeno: Petak, 22. maj 2026. 12:04:13
U Gradskoj kući u Sremskoj Mitrovici upriličen je prijem za juniorke ŽOK "Srem", koje su osvojile titulu prvaka Srbije pobedom nad Crvenom zvezdom u finalu 3:2. Prijemu je prisustvovao gradonačelnik Branislav Nedimović, koji je istakao da je ovaj uspeh potvrda kvalitetnog rada i ulaganja u mlade sportistkinje, uz nastavak podrške razvoju odbojke u gradu.