Objavljeno: Petak, 22. maj 2026. 03:12:51
Pre 34 godine, na Odjeljenju za intenzivnu negu banjalučkog porodilišta od 22. maja do 19. juna 1992. godine preminulo je 12 prevremeno rođenih beba, koje bi imale šansu da se bore za život da im se kiseonik mogao dati u banjalučkoj bolnici ili da su mogle biti transportovane u Beograd radi bolje zdravstvene nege.