РАДОМИР КОКОВИЋ ПОСЛЕ РЕМИЈА СА ЧУКАРИЧКИМ: "Видело се да су обе екипе емотивно потпуно испражњене, што је негде и нормално"
Dnevnik
Тренер Железничара Радомир Коковић сумирао је утиске после ремија са Чукаричким (0:0) у последњем мечу сезоне играном у оквиру 37. кола Суперлиге Србије.
.. nastavite čitanje ...