Objavljeno: Petak, 22. maj 2026. 15:16:21
Радиле су рукометашице Војводине вредно од прошлог септембра како би крајем маја спавале на ловорикама свесне да ће од наредне сезоне поново бити у елити. Иако је прва шанса кроз Б Суперлигу прошла, пред Новосађанкама је поправни у виду баража. Чета Андријане Будимир у суботу се састаје са инђијским Железничаром од 20 сати у Руми.