Srbija beleži novi talas povratka medicinskih stručnjaka iz inostranstva, pošto se još 12 zdravstvenih radnika iz više evropskih država raspoređuje u domaće bolnice, institute i domove zdravlja. Posredstvom Kancelarije za saradnju sa dijasporom Ministarstva zdravlja, lekari, medicinske sestre, tehničari i fizioterapeuti iz Zapadne Evrope nastaviće karijeru u ustanovama širom zemlje. Rad u Nemačkoj domaćim ustanovama […]
Чланак Srbija vraća stručnjake iz Evrope: 12 medicinara ponovo u domaćim bolnicama се појављује прво на Vesti Online.