У ДЕЦЕМБРУ ДЕО ГЛАВНЕ ЖЕЛЕЗНИЧКЕ СТАНИЦЕ У НОВОМ САДУ У ФУНКЦИЈИ Градоначелник Мићин о лепим вестима за наш град: Ускоро и дозвола за трећи мост!
Dnevnik
Градоначелник Новог Сада Жарко Мићин говорио је о актуелним друштвеним и политичким темама за Пинк телевизију.
.. nastavite čitanje ...