Objavljeno: Petak, 22. maj 2026. 18:39:05
Дванаест здравствених радника вратило се у Србију из Швајцарске, Немачке, Француске, Норвешке и Шведске, а посао ће наставити у Краљеву, Нишкој Бањи, Новом Саду, Младеновцу и другим градовима, саопштило је Министарство здравља.