У СРБИЈУ СЕ ВРАТИЛО 12 МЕДИЦИНАРА ИЗ ИНОСТРАНСТВА Посао настављају у Новом Саду, Краљеву, Нишкој Бањи...
Dnevnik
Дванаест здравствених радника вратило се у Србију из Швајцарске, Немачке, Француске, Норвешке и Шведске, а посао ће наставити у Краљеву, Нишкој Бањи, Новом Саду, Младеновцу и другим градовима, саопштило је Министарство здравља.
.. nastavite čitanje ...