U Banjaluci je danas obeležena 34. godišnjica smrti 12 beba koje su 1992. godine preminule u Kliničkom centru zbog nedostatka medicinskog kiseonika. Parastos je služen kod spomenika 12 beba na Novom groblju, dok su na centralni spomenik „Život“ položeni venci i cveće. Komemoraciji su prisustvovali predstavnici institucija Republike Srpske, porodice stradalih i građani. Podsećajući na […]
Чланак Zločin koji Srbi ne zaboravljaju: Pre 34 godine ugašeni životi 12 novorođenih beba u Banjaluci се појављује прво на Vesti Online.