Brnabić: A Slaviján semmi újat nem hallhattunk
Magyar Szó
Ana Brnabić, a köztársasági parlament elnöke kijelentette, hogy a mai, Slavija téren tartott egyetemista tüntetésen semmi újat nem hallott a hallgatóktól. Arra a kérdésre, mit ünnepelnek a Pionír park elkerített részén, azt válaszolta: „a színes forradalom felett aratott győzelmet”, hozzátéve, hogy ott „a demokrácia ünnepe” zajlik, írja az N1 hírportál. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...