Objavljeno: Subota, 23. maj 2026. 20:50:00

Ana Brnabić, a köztársasági parlament elnöke kijelentette, hogy a mai, Slavija téren tartott egyetemista tüntetésen semmi újat nem hallott a hallgatóktól. Arra a kérdésre, mit ünnepelnek a Pionír park elkerített részén, azt válaszolta: „a színes forradalom felett aratott győzelmet”, hozzátéve, hogy ott „a demokrácia ünnepe” zajlik, írja az N1 hírportál.
Szerző: Magyar Szó online