Đurić pozdravio uspostavljanje leta Beograd-Toronto i otputovao za Kanadu
Dnevni list Danas
Đurić pozdravio uspostavljanje leta Beograd-Toronto i otputovao za Kanadu 1Ministar spoljnih poslova Marko Đurić je izjavio ;da je zbog ponovnog uspostavljanja linije kompanije Er Srbija Beograd-Toronto posle više od 30 godina "danas veliki i važan dan za veze Srbije sa svetom", saopštilo je njegov kabinet.
.. nastavite čitanje ...