Gust dim ide iz auspuha? Zbog toga može da vam "pukne" CRNA POGIBIJA
Srbija Danas
Iz izduva vašeg automobila izlazi gust dim? To je retko kad dobar znak i u nekim slučajevima može značiti posetu servisu i velike troškove.
.. nastavite čitanje ...