HOROR ZBOG EBOLE SE NASTAVLJA! Besna masa ponovo zapalila deo bolnice, POBEGLO 18 pacijenata!
Telegraf - Najnovije vesti
Stanovnici grada Mongbvalu koji se nalazi u epicentru epidemije ebole na istoku Demokratske Republike Konga napali su i zapalili šator zdravstvenog centra u.
.. nastavite čitanje ...