Haos u Kongu: Besni meštani koji žive u epicentru epidemije zapalili bolnicu, pobeglo 18 ljudi zaraženih ebolom
Srbija Danas
Prema prvim informacijama, niko nije povređen, ali je tokom bekstva iz požara 18 osoba sa sumnjom na ebolu napustilo objekat i trenutno im se gubi trag, izjavio je direktor lokalne bolnice.
.. nastavite čitanje ...