Objavljeno: Subota, 23. maj 2026. 14:46:52
Preduzeće "Infrastruktura železnice Srbije" saopštilo je danas da su rano jutros u 03.06 sati, dežurni železnički dispečeri primili anonimnu telefonsku dojavu o postavljenim eksplozivnim napravama u svim dolaznim vozovima i depoima.