Концертом „Од Универзитета на дар“, који је одржан синоћ у холу Друге крагујевачке гимназије, Универзитет у Крагујевцу завршио је обележавање 50 година постојања. На концерту су наступили хор, гудачки оркестар, акордеонисти са факултета Универзитета у Крагујевцу, а специјални гости били су Влатко Стефановски и Даница Крстић. После низа научних скупова, свечане академије, спортских догађаја, Универзитет […]
Чланак Концерт као поклон граду у ком Универзитет већ пола века развија образовање, науку, културу и уметност се појављује прво на .