Objavljeno: Subota, 23. maj 2026. 22:49:00
На западу је потпуно нормализовано убијање Руса, без обзира да ли се ради о цивилима или војницима. Напад на студентски дом у Старобељску није први такве врсте и намера је била да се убију деца. За то време, Запад или ћути, или цинично и лицемерно коментарише.