Objavljeno: Subota, 23. maj 2026. 07:05:00
Бањалука – Полагањем венаца и цвећа на спомен-обележје „Живот”, обележене су 34 године од смрти 12 бањалучких беба које су 1992. године преминуле у тадашњем Клиничком центру због недостатка кисеоника