Oglasilo se VJT: Svi koji su napali policiju posle skupa na Slaviji biće procesuirani
Dnevni list Danas
Oglasilo se VJT: Svi koji su napali policiju posle skupa na Slaviji biće procesuirani 2Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu saopštilo je da će svi koji su večeras nakon završetka skupa na Slaviji napali policijske službenike, koji su obezbeđivali skup, biti identifikovani i procesuirani u skladu sa zakonom.
.. nastavite čitanje ...