Objavljeno: Subota, 23. maj 2026. 13:52:13
Предузеће "Инфраструктура железнице Србије" саопштило је данас да су рано јутрос у 3.06 сати дежурни железнички диспечери примили анонимну телефонску дојаву о постављеним експлозивним направама у свим долазним возовима и депоима.